Access Bars

ACCESS BARS. TERAPIA OCZYSZCZANIA UMYSŁU I CIAŁA

Nasz gabinet masażu, plazmoterapii i kosmetyki od teraz staje się miejscem doznawania także wspaniałej manualnej terapii punktów energetycznych Access Consciousness Bars.
Ponad 20 lat temu metodę opracował Amerykanin, Gary Douglas jako specjalną odmianę masażu polegającego na delikatnym uciskaniu punktów znajdujących się na twarzy i głowie człowieka.
Access Bars to zestaw narzędzi i procesów, które zostały stworzone po to, aby ułatwić każdemu z nas większy dostęp do świadomości. Świadomość zawiera w sobie wszystko i niczego nie ocenia. Podczas sesji Access Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego zgromadzonego w mózgu.


Access Bars to 32 punkty na głowie i twarzy, w których przechowujemy wszelkie myśli, pomysły, wierzenia, obawy, emocje i postawy, którym nadaliśmy jakiekolwiek znaczenie. Podczas sesji następuje coś w rodzaju czyszczenia dysku. W te miejsca możemy wdrukować nowe programy...np. mniej lęku, więcej radości, obfitości, otwarcia na przyciąganie pieniędzy i co tylko chcemy zamanifestować.
Umysł jest ściśle powiązany z ciałem. Wszelkie doświadczenia, w tym traumy, trudne i ciężkie emocje, konflikty emocjonalne, zapamiętywane są na równi przez umysł, jak i przez ciało. Każde zepchnięte do podświadomości nieprzepracowane emocje, trudne wspomnienia i przekonania potrafią się ujawniać pod postacią symptomów w różnych miejscach ciała, np. pod postacią powtarzającego się bólu mięśni, głowy, migren, nerwobóli, stawów czy też skóry.


Prawidłowo przeprowadzona przez praktyka lub facylitatora terapia Access Bars może przynieść ulgę, uwolnić umysł od negatywnych myśli, stresu, usunąć nieprzyjemne napięcia ciała, oczyścić sferę emocjonalną, zredukować stany depresyjno-lękowe, ataki paniki oraz zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Pomoże oczyścić z wszystkiego co nam nie służy na poziomie komórkowym.
Podczas sesji mózg wchodzi w fale theta, czyli fale głębokiego relaksu. Na falach theta dostrzegamy więcej możliwości, łatwiej podejmujemy różne wybory, włączmy tryb tworzenia, czujemy moc stwórczą, zwiększa się poziom inteligencji.
Już jedna 90-minutowa sesja jest w stanie zmienić wszystko. Osoby korzystające z sesji Access Bars po odblokowaniu punktów energetycznych doświadczają cudownej przemiany w sferze mentalnej i emocjonalnej, co przekłada się np. na podniesienie jakości pracy, realizację niemożliwych dotąd celów, stwarzanie lepszych warunków finansowych, odczuwanie wdzięczności i odkrywanie pasji. Następuje to dzięki temu, że podczas tego procesu mamy zwiększony dostęp do świadomości.


Życiowa zmiana może dokonać się już dziś!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Zadzwoń i umów się na wizytę.

 

Możesz dowolnie komponować zestaw zabiegów lub my pomożemy Ci je dobrać tak aby idealnie pasowały do Twoich potrzeb.

Możesz także dopasować terminy swoich wizyt i godziny.

Jeżeli chcesz sprawić blieskiej osobie miły przezent, zamów VOUCHER podarunkowy z dowolnie wybranymi zabiegami. Voucher jest ważny 3 miesiące od daty wystawienia. Osoba obdarowana będzie mogła sobie wybrac dowolny termin i godziny wizyt. Vouchery o wartości powyżej 300 zł to dodatkowy rabat w wysokości 20 % od wartości.

 Więcej informacji o aktualnych promocjach w zakładce "promocje"

 

 GABINETY PRORIFE
KROSNO UL. ŁUKASIEWICZA 49 (budynek MUSI)

zapraszamy w godzinach:
pn - pt: 9.00 - 17.00

sobota: do uzgodnienia

Rejestracja:
698 943 358
511 860 099

Please publish modules in offcanvas position.