Mezator NLS

MEZATOR NLS – sprawdzisz m.in. obciążenia związane z boreliozą i koinfekcjami, pasożyty i toksyny, które utrzymują objawy boreliozy.

KWANTOWO-MAGNETYCZNA ANALIZA OBCIĄŻEŃ + metaterapie

Działanie Mezatora NLS
Urządzenie jest rezultatem 20-letnich badań naukowych z dziedzin: medycyny, biochemii i biofizyki, bioinformatyki, określane jako pierwszy medyczny interfejs mózgowy.
Zawiera w sobie metodę badawczą klasycznego biorezonansu, metodę Volla* (badanie pól elektromagnetycznych organizmu), nowoczesną metodę NLS (diagnostyczna metoda nieliniowa, polega na badaniu bioenergii).
Obraz uzyskany dzięki zastosowaniu tej technologii stanowi niezwykle dokładne odbicie rzeczywistej biologicznej wydolności organów, co pozwala określić stan organizmu uwzględniając przyczyny. Pozwala także wykryć chorobę na długo przed pojawieniem się symptomów w obrazie klinicznym.

Otrzymujemy dokładną informację o toczących się procesach patologicznych, zaburzeniach energetycznych w poszczególnych organach (obniżone wibracje organów i zmiany chorobowe) wraz z informacją jakie działania pod kątem konkretnych terapii, suplementacji, ziół, należy wdrożyć, aby uzyskać poprawę stanu organizmu, wzmocnić procesy samo-naprawcze.
Mezator posiada dodatkową funkcję określania przydatności dla określonego organizmu m.in. danego kosmetyku, leku, suplementu, środków żywieniowych, używek, napojów.
Urządzenie umożliwia również przeprowadzanie metaterapii, czyli nieinwazyjnych i bezbolesnych działań uruchamiających procesy samo-naprawcze organizmu w danym obszarze, np. stawy, stan zapalny, bóle różnego pochodzenia, regeneracja komórek wątroby, wszelkie objawy przewlekłe, wsparcie przy objawach onkologicznych. Metaterapia jest bezpieczna nawet dla dzieci i kobiet w ciąży.
Po skanowaniu, które ze względu na wachlarz oznaczonych parametrów, może trwać od 30 minut do 1,5 godziny, osoba badana otrzymuje analizę w postaci wydruku papierowego wraz z rekomendacjami wskazanych obszarów objętych zaburzeniem i sugestie prozdrowotnych działań w zakresie odżywiania, uzupełnienia niedoborów suplementami czy też ukierunkowanych terapii detoksykacyjnych i wzmacniających określone organy.
Urządzenie posiada wymagane certyfikaty UE, jest używane przez personel medyczny i terapeutów na całym świecie.


Jak się przygotować do badania?
Na kilka godzin przed i w trakcie badania wskazane jest picie wody niegazowanej, lekki posiłek. Należy powstrzymać się przed piciem kawy, mocnej herbaty, alkoholu, napojów energetycznych, paleniem papierosów, odstawić suplementy (witaminy, minerały, preparaty wzmacniające), jeśli to możliwe także nie przyjmować leków, z wyjątkiem tych niezbędnych podtrzymujących funkcje życiowe organów.
Bezpośrednio przed badaniem należy wyłączyć telefon (lub ustawić na tryb samolotowy zmniejszający promieniowanie do minimum) oraz odłożyć wszelkie metalowe elementy w tym biżuterię i zegarek, klucze, monety.

Przeciwwskazania do diagnostyki:
Implanty metalowe, ślimakowe, elektronicznie zasilane ruchem serca lub przepony, klipsy naczyniowe
Sztuczna zastawka serca, rozrusznik
Pompa insulinowa
Epilepsja
W opatrunku gipsowym bez względu na przyczynę
Przewlekłe i ostre choroby układu nerwowego, psychozy, histeria, zaburzenia osobowości, nerwice z natręctwami i lękami sytuacyjnymi
Po przebytych wielokrotnych udarach mózgu
Ciąża
Menstruacja
Wiek poniżej 5 lat, nadaktywność ruchowa, nadpobudliwość psychoruchowa, nieumiejętność komunikowania własnych reakcji

 

Możesz dowolnie komponować zestaw zabiegów lub my pomożemy Ci je dobrać tak aby idealnie pasowały do Twoich potrzeb.

Możesz także dopasować terminy swoich wizyt i godziny.

Jeżeli chcesz sprawić blieskiej osobie miły przezent, zamów VOUCHER podarunkowy z dowolnie wybranymi zabiegami. Voucher jest ważny 3 miesiące od daty wystawienia. Osoba obdarowana będzie mogła sobie wybrac dowolny termin i godziny wizyt. Vouchery o wartości powyżej 300 zł to dodatkowy rabat w wysokości 20 % od wartości.

 Więcej informacji o aktualnych promocjach w zakładce "promocje"

 

 GABINETY PRORIFE
KROSNO UL. ŁUKASIEWICZA 49 (budynek MUSI)

zapraszamy w godzinach:
pn - pt: 9.00 - 17.00

sobota: do uzgodnienia

Rejestracja:
698 943 358
511 860 099

Please publish modules in offcanvas position.